Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry



Heureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Canon EVF-DC1

alemat.cz
Obchod se zlatým Ověřeno zákazníky

1437 recenzí

info v obchodu

6 196 Kč

doprava zdarma
Další nabídky obchodů (6)

Canon EVF-DC1 - Specifikace

Výrobce

Canon

opravit

Citlivý elektronický hledáček pro Canon PowerShot G1 X Mark II, disponující vysokým rozlišením pro pohodlný výběr kompozice. Citlivý elektronický hledáček pro Canon PowerShot G1 X Mark II, disponující vysokým rozlišením pro pohodlný výběr kompozice. Hledáček lze otočit až o 90 stupňů pro pohodlnou manipulaci při různých úhlech záběru. Hledáč Canon EVF-DC1 disponuje rozlišením 2,36 Mpx a dokáže zobrazit veškeré informace, které se zobrazují na LCD displeji fotoaparátu. U hledáčku je možné nastavit dioptrickou korekci v rozsahu +1 až -3 dioptrie a také jas, nezávisle na nastavení LCD displeje. ...

celá specifikace

Recenze Canon EVF-DC1

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz

pepavasa

Přidáno: 11. června 2016

(Upraveno 11. června 2016)

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

100%

Doporučuje produkt
  • Perfekt
  • Snad cena, ale po prvním použití ji člověk pochopí

Přešel jsem z Canon EOS M n Canon EOS M3 a využil možnosti doplnit tělo aparátu o elektronický hledáček. Na Mku jsem měl hledáček na LCD se zvětšovací lupou, nebyl to špatné, ale nemotorné. Člověk sebou tahá na krku další věc, která ve finále drží na aparátu jen silou malých magnetů. Po přechodu na M3, který má výklopný LCD displej a systém používaný na Mku by tu byl ještě nešikovnější, jsem začal uvažovat o elektronickém hledáčku. Nakonec jsem se dobral rozhodnutí utratit za něj onu sumu. po nasazení na M3 a prvním použití jsem byl nadšen a to vydrželo až dodnes. Musím říci, že do elektronického hledáčku jsem koukal poprvé, ale velikost, jasnost a jemnost obrazu mně ohromila. V hledáčku se zobrazuje kompletní liveview. Hledáček je vybaven přibližovacím senzorem, přpínačem pro vypnutí hlavního LCD, aretací v saních aparátu a je výklopný, takže je použitelný i jako úhlový hledáček. Prostě paráda, doporučuji.

Vývoj ceny Canon EVF-DC1

Můžete koupit ve 6 slovenských obchodech: Canon EVF-DC1 od 236 € (6 063 Kč)