Nikon DK-23

TOP 34 v kategorii Okuláry

Nikon DK-23

Nikon DK-23 gumová očnice. Očnice vyrobená z komfortní měkké gumy. Minimalizuje množství parazitního světla vnikajícího do hledáčku. Je obzvláště praktická pro fotografy...
Doprava 50 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka fotogate.cz

Info v obchodu50 Kč4 neověřené recenzeDalší informace

Rozdělení
okulár

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Není co řešit. originální díl sedí jak ulitý.

• dodáno co jsem si objednal

Nakupuji zde pravidelně, nemám s Megapixelem žádné negativní zkušenosti

• , zakoupeno v foto-eshop.cz

• Kvalita, cena

Téměř k nerozeznání od originálu.

Rozdělení
okulár

Nikon DK-23 gumová očnice.

Je obzvláště praktická pro fotografy nosící brýle.

Kompatibilní s modely:

Nikon D7100

Nikon D7200

Nikon D7500 -

• , zakoupeno v Megapixel.cz

Není co řešit. originální díl sedí jak ulitý.

• Se samotnou očnici jsem spokojený.
    • Vyhrál jsem na Aukru v aukci očnici DK-23. Bylo deklarováno, že pasuje na Nikon D-7100, což je pravda. Přišla mi z Číny očnice, která vůbec na Nikon D7100 nepasuje. Z očnice se stál horký brambor a dodnes se k reklamaci nikdo nehlásí. Vyhodil jsem sice jen 59 kč, ale dávejte si pozor na dodávky z Číny.

Nevěřit všemu, co kdo napíše a kde se věci těžce reklamuji.

• dodáno co jsem si objednal

Nakupuji zde pravidelně, nemám s Megapixelem žádné negativní zkušenosti

• , zakoupeno v foto-eshop.cz

• Kvalita, cena

Téměř k nerozeznání od originálu.

• , zakoupeno v Bé FOTO

Plně vyhovuje pro Nikon D7100, jsem max. spokojen.

• , zakoupeno v Aaron

• jako ta původní, kterou jsem ztratil
    • za takovou blbinku docela dost peněz

Originální očnice, za kterou si musíte zaplatit

• , zakoupeno v Expert.cz

• vše

kvalitní zboží

• , zakoupeno v amio.cz

stejná jako ta původní, co jsem ztratil :-)

• , zakoupeno v amio.cz

proste ocnice original...

• , zakoupeno v FotoŠkoda

• Dostupnost produktu, přestože samotný fotoaparát se už neprodává.

Očnici jsem ztratila, koupila jsem si novou.